O Nas

News: Policja zatrzymała nietrzeźwych kierowców

blog single post
Wodzisław

Policja zatrzymała nietrzeźwych kierowców

W niedzielę około 3:15, dyżurny rydułtowskiego komisariatu otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego kierującego, który jadąc całą szerokości drogi w Rydułtowach na ulicy Raciborskiej najechał kołami na wysepkę po czym zjechał z jezdni i zaparkował pojazd poza drogą publiczną. Kierujący wyszedł z pojazdu chwiejnym krokiem. Wtedy zgłaszający uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę i zadzwonili na policję. Na miejsce natychmiast udali się policjanci wydziału ruchu drogowego z komendy. Kierujący Passatem został zatrzymany. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 44-letniego mieszkańca Rydułtów. Wynik badania na alkomacie wykazał w jego organizmie ponad 0,7 promila alkoholu.


Wczoraj nad ranem, dyżurny radlińskiego komisariatu otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kierującego, który spożywał alkohol i usiłuje odjechać samochodem. Próbę udaremnienia jazdy podjęli jego znajomi. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Kierujący toyotą został zatrzymany na ulicy Sokolskiej w Radlinie. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 25-letniego mieszkańca Raciborza. Wynik badania na alkomacie wykazał w jego organizmie ponad promil alkoholu.


Kolejne obywatelskie zgłoszenie miało miejsce wczoraj późnym popołudniem. Około godziny 18:00 policjanci Komisariatu Policji w Radlinie zostali wezwani na ulicę Rymera na której ma poruszać samochód osobowy marki Fiat, którego kierujący prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Przypuszczenia zgłaszającego potwierdziły się. Wynik badania na alkomacie wykazał w organizmie 39-latka prawie 4 promile alkoholu.

Komentarze z Facebooka: